Pravda o chudnutí

Je množstvo rôznych mýtov o chudnutí, ale väčšina sa dá veľmi ľahko odhaliť, ak rozumieme princípu, ako funguje naše telo. Starostlivo si prečítajte nasledujúce riadky.

Nemáte nadváhu, pretože ste jedli príliš veľa!
Máte nadváhu, pretože ste nejedli dosť!

To je pravda. Nejedli ste dostatok niečoho, čo je pre naše telo základné. Vášmu telu chýba niečo, čo potrebuje k tomu, aby bolo silné a zdravé = základná výživa.

Preto, aby prežilo a žilo s nedostatočným prísunom živín, ktoré mu dávate, Vaše telo robí tri veci:

  1. Spomalí Váš metabolizmus, aby ste boli menej aktívnymi. Týmto spôsobom uchováva energiu a zostávajúce vzácne výživné látky, preto sa cítite unavení.
  2. Ako následok spomaleného metabolizmu začína ukladať viac tukov, pretože si myslí, že hladujete.
  3. Ak má Vaše telo nedostatok živín (dokonca aj jednej jedinej mikroživiny, ktorá má udržať zdravé Vaše vlasy), „posilní“ to Váš hlad, chute a dúfa, že budete jesť potrebné živiny. Samozrejme, že väčšinou siahnete po nejakej dobrote, po polotovare alebo po podobnom na živiny chudobnom jedle, ktoré spôsobilo nedostatok živín na začiatku! Takže tým prehĺbite problém, strácate zdravie, životnú energiu a pokračujete v nabaľovaní kilogramov.

Diéty, obmedzenie jedla, delená strava, hypnóza, spraye na potlačenie hladu a pod. potláčajú len príznaky. Zdravie sa zhoršuje vďaka nedostatku živín vyplývajúceho z obmedzenia jedla.

Ďalší významný problém je masívny úbytok svaloviny súbežne s úbytkom tukov. To znamená ak váhu znovu naberiete (čo sa nazýva JO-JO efekt), priberiete len tuky (ak pritom necvičíte ako blázon). Koniec koncov skončíte s ochabnutým telom, ktoré je ešte v horšej kondícii, než keď ste začali. Navyše sa to podpíše aj na Vašom zdraví, pretože máte dokonca aj menej živín k obnove Vašich buniek, čo je tá počiatočná príčina, prečo ste pribrali na váhe.

Aká je odpoveď?

Potrebujete odstrániť príčinu obezity na bunkovej úrovni. Čo Vám umožní sa rýchlo zbaviť tukov so zdravými návykmi a udržať si stále ideálnu váhu.

Náš program je špeciálne zameraný na príčinu problému. Funguje na bunkovej úrovni a rýchlo zregeneruje Vaše telo a obráti podmienky, ktoré spôsobili pribratie váhy. Výsledkom je rapídny úbytok váhy, dramatický nárast energie, vitality a žiarivosť, ktorú Vaši priatelia a rodina zaznamenajú už za niekoľko dní.

Pre zostavenie osobného programu nás kontaktujte. Tešíme sa na Vás 🙂