Referencie

Katarína 57 rokov: Pilates Medical cvičenie aj cenné rady od Danicky mi pomohli vyhnúť sa operácii chrbtice a stále pomáhaju už viac ako 7 rokov. Zo ❤ ďakujem za to, že som ju stretla vo svojom živote. Odporúčam vyskúšať jej služby so skvelým profi+ľudským prístupom👍

Anna 65 rokov: Cvičenie flowin výborné, mne úžasne pomáha po zdravotnej stránke a celkovo pohybovo ale aj psychicky sa cítim veľmi uvoľnene a príjemne. Prístup a precvičovanie pani Danky je profesionálne.

Zuzana 54 rokov: Cvičenie super. Po cvičení sa citím super. Pekný deň prajem z Prahy. (inlove)

Elena 48 rokov: U pani Danicky cvičím takmer rok. Moje problémy s krčnou chrbticou po cvičení takmer úplne vymizli. Je to pre mňa malý zázrak. Celý život aktívne športujem, v rámci regenerácie a rehabilitácie som vyskúšala rôzne druhy cvičení, ale žiadne z nich mi nepomohlo odstrániť bolesti krčnej chrbtice. Až po cvičení u pani Danicky som zistila, že problém bol zrejme v nesprávnej technike cvičenia. Trapézové svaly, ktoré som mala vďaka sedavému zamestnaniu a vytrvalostnému behu stuhnuté ako kameň, mám konečne uvoľnené a bez napätia, ustúpili mi aj migrény. Ďakujem pani Danicka 🙂

Alena 64 rokov: U Danici som začala cvičiť Pilates Medical v roku 2014 v rámci rehabilitácie po operácii chrbtice. Pomohla mi rozhýbať sa a vrátiť k normálnemu životu. Cvičím tam doteraz a cítim sa dobre. Ďakujem👍👍👍

Ivana 52 rokov: Cvičím s Danickou dlho,niekoľko rokov a nedá sa inak,len chválit. Ako po zdravotnej, tak po psychickej stránke je cvičenie úžasné. A bonus skvelý kolektív. Dopriala by som to každému. Veľká profesionalita a úroveň. Danicka😋😋😋😍👍👍👍 veľká poklona a vďaka.

Katka 54 rokov: Pred 7. rokmi som spadla na bedmintone, nepomáhali rehabilitácie, injekcie, lieky, chrbát bole. Kamoška mi poradila, jednu dobrú vec, príď cvičiť k Danicke. Dnes na lekárov a bolesti nepomyslím, teším sa na každé cvičenie.

Zuzana 39 rokov: Pravidelné niekoľkoročné cvičenie pilatesu a flowinu s Dankou pomohlo znížiť bolestivosť môjho pohybového aparátu o cca 50-60 %, vytvarovať postavu (aspoň z časti), za čo som jej nesmierne vďačná a dúfam, že ho ešte spolu budeme cvičiť veľmi dlho 😘

Elena 65 rokov: Cvičenie u Danici je pre mňa veľkým relaxom. Po hodine cvičenia mám vždy pocit spokojnosti. Kolektív a prístup p. Danici je vynikajúci a keď mám problém s cvičením hneď poradí ako cvik zvládnuť. Vyhovuje mi malá skupina na cvičení. Odporúčam vyskúšať.

Eliška 62 rokov: Cvičenie pilatesu s Danicou je pre mňa súčasť života. Bez pilatesových pondelkov si už neviem predstaviť život. Pilates veľmi prospieva môjmu telu postihnutému reum. artritídou. 😊

Tereza: Cvičenie s p. Danicou je nielen v príjemnom prostredí, ale hlavne pomáha. Samozrejme problémy s chrbticou nezmizli, ale sú miernejšie. Pomáha systematickosť. Doporučujem.

Martina 39 rokov: Cvičenie na fitloptách, flowin, pilates medical, ale aj súkromné hodiny (párkrát) sa stali mojou súčasťou už asi aj 10 rokov, s prestávkou po pôrode. Vďaka Danicke a jej pomoci sa mi splnil sen, keď som schudla celkom 67 kg a otehotnela som. Po pôrode som nabrala kilá späť a celkovo to bolo veľmi náročné obdobie. Opäť mám veľkú motiváciu schudnúť a byť hlavne zdravá. Ďakujem za všetky hodiny cvičenia, rady, rozhovory. A už teraz sa teším na ďalšie hodiny cvičenia, pri ktorých sa nasmejeme, vždy je dobrá nálada a super kolektív. Z celého ❤ ĎAKUJEM.

Lucia 45 rokov: Veľmi ťažko sa hľadá cvičenie, ktoré by vyhovovalo po každej stránke, odbornej, príjemným prostredím a hlavne aby pomáhalo zdravotne a dobre pôsobilo na psychiku. Ja som veľmi rada, že som takéto cvičenie našla u Danicky a cvičím u nej už cca 7 rokov. Odporúčam vyskúšať.


Alena 41 rokov: Ďakujem za obohacujúce cvičenia, príjemné prostredie a priateľský, ale stále profesionálny, prístup.

Milka 73 rokov: Cvičím s Danickou už 9 rokov. Flowin, pilates či cvičenia na fitlopte sú pestré a precvičím si každý sval. Danicka často prichádza s novými cvikmi a poradí ako cvičiť, aby cvičenie bolo účinné. Atmosféra na cvičeniach je výborná. Keďže moja práca bola pri počítači, odniesla si to chrbtica, preto vďačím tomuto cvičeniu, že som pohyblivá a dokážem cvičiť s oveľa mladšími. Ďakujem.