Milka 65 rokov

„Keď som zostala na dôchodku, povedala som si, že teraz idem konečne spraviť niečo pre seba. Na internete som našla zaujímavý spôsob cvičenia – flowin. Neváhala som, a keďže okrem pohybu potrebujem zregulovať i svoju hmotnosť, prihlásila som sa do kurzu regulácie hmotnosti. Cvičenia na fit lopte a flowine mi dokonale vyhovujú. Vždy sa na ne teším a snažím sa nevynechať ani hodinu. Tiež rady ohľadne zdravej výživy oceňujem. Absolvovala som už tretí kurz a teším sa na ďalšie. Po každej stránke sa cítim výborne. Ďakujem.

Anežka 58 rokov

Kurz na reguláciu hmotnosti mi našla moja dcéra. Chcela som už dávnejšie navštevovať podobný kurz, no nikdy mi to časovo nevyhovovalo až teraz. Do kurzu som začala chodiť kvôli tomu, že som potrebovala zredukovať svoju hmotnosť a potrebovala som aj pohyb, pretože mám sedavé zamestnanie. Cvičebný program robí naozaj zázraky. Cítim sa oveľa lepšie a už v nedeľu sa teším na pondelok, kedy chodím cvičiť. Toto mi vyhovuje lepšie ako behanie na páse. Je to naozaj super, so super cvičiteľkou, príjemným prostredím a aj babami, čo chodia tiež cvičiť. Pri regulácii hmotnosti mi pomáha aj úprava stravovania podľa doporučenia cvičiteľky. Čo sa týka arganového oleja – je to veľmi chutný olej, skoro ako nektár, dávam si ho ráno nalačno. Ako pôsobí na mňa zvnútra ešte neviem posúdiť, dávam si ho len 2 týždne, ale verím, že pozitívne.

Anna 57 rokov

Absolvovala som už 3 kurzy v poradenskom štúdiu zdravia a krásy. Po prvom kurze som sa naozaj cítila zdravotne lepšie, preto som sa rozhodla pokračovať  ďalej. Pravidelným cvičením sa mi podarilo upraviť moju hmotnosť a znížiť nadváhu k mojej spokojnosti. Určite k tomu prispelo aj pitie thermo čaju, ktorý urýchľuje spaľovanie tukov, a ktorý vrele odporúčam. Pre príjemnú atmosféru a pohodu určite budem kurz navštevovať dlhodobo!

Ivka 27 rokov a Ľuboš 29 rokov

Veľmi sa nám tu páčilo!  Spevnili sme svalstvo cítime sa úžasne a sme už v 3-ťom kurze!!! Ďakujeme!

Vlasta 67 rokov

Štúdio Salus navštevujem tretí rok. Cítim sa veľmi dobre po zdravotnej, ale hlavne psychickej stránke. Vďaka cvičeniu a užívaniu doplnkov výživy sa mi podarilo zbaviť sa nadbytočných kilogramov, ale hlavne stúplo moje sebavedomie. Teším sa na každé cvičenie a stretnutie s ľuďmi a komunikáciu s nimi pod odborným dohľadom cvičiteliek a odborníčok na výživu. Najnovšie používam argánový olej, ktorý má mimoriadne silné regeneračné a liečebné účinky. Veľmi mi chutí. Vrelo odporúčam.

Katarína 41 rokov

Ja som celkovo spokojná, zvykla som si, perfektný kolektív.

Edita 53 rokov

Chodím na flowin. Som spokojná. Mala som aj výživu, chutila mi a myslím, že mi aj pomohla.

Anna 42 rokov

Chodím na flowin. S cvičením som maximálne spokojná. Mám aj výživu, ktorá mi zatiaľ chutí.

Maja 58 rokov

Cvičenie je super. Rozcvičila som stuhnuté kĺby.

Katka 31 rokov

Veľmi sa mi toto cvičenie páči. Svaly mám pevnejšie a ani chrbát ma až tak nebolieva. Len tak ďalej všetko super :-)

Zuzana 45 rokov

Miesto, kde si dobrovoľné vybijete zlosť, zlú náladu a ešte vám to pridá kus na zdraví , kráse a dobrej nálade. (Keby to šlo častejšie)

Mária 53 rokov

Je tu fajn, flowin super vec, cvičiteľka supiš. Prídem znovu.

Janka 34 rokov

Salus poradensko-pohybové štúdio je pre mňa nový život, život bez každodennej bolesti, bez 25 nepotrebných kíl, bez zdravotných ťažkostí. Salus mi spôsobil aj to, že ak dva dni necvičím tak som nešťastná. Ste proste super babulky, veľmi krásne ďakujem a mám Vás rada!

Juraj 54 rokov

S kurzom na reguláciu hmotnosti som začal 15.9.2010 a som s ním absolútne spokojný. Cítim sa medzi všetkými babami veľmi príjemne, keďže som sám medzi mladými, peknými ženami. Prináša mi to radosť z pohybu. Pomáha mi to pri zvládaní stresu a uvoľnení po každodenných pracovných povinnostiach. Ďakujem!

Anna 56 rokov

Do kurzu som sa prihlásila preto, lebo som chcela urobiť niečo pre svoje zdravie. Začala som mať problémy s chrbticou, s kolenami a nadváhou. Príčinou bol nedostatok pohybu, sedavé zamestnanie. Pod odborným a profesionálnym vedením cvičiteliek v kurze som zabudla na bolesti chrbtice a kolien a pri odborných radách a odporúčaniach v oblasti stravovania aj moja nadváha začala klesať. Cítim sa lepšie, vitálnejšie a každému odporúčam absolvovať kurz v SALUSE – kto chce niečo urobiť pre svoje zdravie. Ja si určite ešte kurz zopakujem. Je tam stále veselo, príjemná atmosféra, oddych pre telo i dušu. Kolektívu SALUS želám veľa úspechov. Ďakujem.

Vlasta 65 rokov

Vďaka poradenskému štúdiu zdravia a krásy som sa prihlásila do kurzu na formovanie postavy a reguláciu hmotnosti pomocou tanca. Pohyb skutočne robí zázraky. Cvičebný program zvládam dobre, na cvičenie sa teším, prináša mi radosť, ale hlavne dobrý pocit z toho, že pre svoje telo robím niečo užitočné. Odkedy sa hýbem, mám rýchlejší metabolizmus, za tri mesiace bolo šesť kilogramov preč. Zistila som, že cvičenie v skupine má pre mňa veľa pozitív. Cítim sa výborne po stránke zdravotnej, fyzickej, ale hlavne psychickej. Stretávam sa s ľuďmi, navzájom komunikujeme, vymieňame si vzájomné skúsenosti pod odborným dohľadom vynikajúcich cvičiteliek. Cvičenie v skupine budem navštevovať dlhodobo. Vrele odporúčam všetkým ženám.

Oľga, 61 rokov

Človek neuverí, kým nevyskúša. Na kurz regulácie hmotnosti som sa prihlásila preto, že som potrebovala zredukovať svoju hmotnosť. Dnes mám dostatok energie a sily nato, aby som sa tešila zo života, hoci som dôchodkyňa. Moja hmotnosť je podstatne nižšia. Chrbtica a kĺby po cvičení nebolia. Cvičili sme skutočne pod odborným vedením našich cvičiteliek v príjemnom prostredí. Ďakujem.

Soňa 28 rokov

S kurzom som veľmi spokojná. Cítim sa výborne po cvičení. Som spokojná so starostlivosťou. Je tu príjemná, rodinná atmosféra. Všetkým odporúčam.

Janka 36 rokov

Keby som nebola spokojná, tak tu nie som, ani nepíšem tieto slová… Odporúčam všetkým, nakoľko si tu každý niečo nájde pre seba. Pre mojich známych som chodiaca reklama.“

Soňa 41 rokov

Začala som navštevovať tento kurz z dôvodu, že sa mi nedalo schudnúť. Účinky sa dostavili po absolvovaní prvého kurzu a pomaly som schudla aj z problémových partií, pričom môžem doporučiť aj termo čaj, ktorý urýchľuje spaľovanie tukov.

Mária 59 rokov

Roky som bola pasívna, čo sa týka mojej postavy. Tak sme sa s kamarátkou rozhodli po zistení z letáku, že sa prihlásime na kurz regulácie hmotnosti. Som veľmi spokojná, cítim sa oveľa lepšie, nejaké kilá išli dole, takže som spokojná. Cvičiteľky boli ústretové, pomáhali nám správne cvičiť. S ich prístupom som tiež veľmi spokojná.

Zdenka 57 rokov

Dôvody, prečo som sa prihlásila na kurz regulácie hmotnosti: potreba celkovej úpravy pitného režimu, viac pohybu. Som veľmi spokojná. Pekný prístup cvičiteliek.“

Zuzana 33 rokov

Na kurz regulácie hmotnosti som sa prihlásila, aby som urobila niečo pre seba a mala viac pohybu. Páči sa mi to a budem pokračovať.“

Milka 53 rokov

Chcela som pohyb a sformovať postavu. Páči sa mi kurz regulácie hmotnosti a chodím sem rada.